
Dzień otwarty
Spotkanie z Akademią Psychologii Przywództwa
10 września 2025 godzina 17:00
Otwórz się na spotkanie z Akademią Psychologii Przywództwa – posłuchaj, poczuj, sprawdź, czy to Twoja droga.
Zapraszamy Cię 10 września 2025 r. o godz. 17:00 do Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 79, Warszawa). Wydarzenie będzie również transmitowane online.
W programie:
◼️ 17:00 – 17:30 autorski wykład Jacka Santorskiego, jednego z najbardziej cenionych psychologów biznesu w Polsce;
◼️ 17:30 – 17:45 rozmowa z trenerami: Katarzyną Florkiewicz i Sławomirem Błaszczakiem o problematyce i sposobie realizacji APP, który odróżnia nasze podejście od większości dostępnych na rynku studiów.
◼️ 17:45 – 19:15 sesja Q&A z absolwentami APP – o ich doświadczeniach i osobistej drodze rozwoju;
19:15 – 20:00 Czeka na Ciebie kawa, poczęstunek i – przede wszystkim – inspirujący czas w gronie liderów i ekspertów w dziedzinie efektywnego i świadomego przywództwa.
Będzie też możliwość nabycia książek autorstwa Jacka Santorskiego, zdobycia autografu i osobistej rozmowy z autorem.
Dołącz do grona liderów, którzy wybierają świadome przywództwo.
(Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona)